Get Adobe Flash player
Dzisiaj jest: 23 Wrzesień 2019    |    Imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław

Poznaj nas bliżej, dowiedz się dlaczego uczymy i co lubimy

GOSIAmgr Małgorzata Sankowska-Skorupińska Prowadzę Szkołę Języków Obcych w Złotoryi, Studio Językowego Go! Ukończyłam Daytona Beach Community College na Florydzie, Filologię Angielską na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Studia Podyplomowe Przekładu w Instytucie Fililogii Angielskiej. Wygrałam 2 konkursy grantowe w ramach programu English Teaching finansowanego przez Amerykańską Fundację Wolności i otrzymalam 2 dotacje na otwarcie Klubu Miłośników Kultury Anglosaskiej  w dwóch szkołach publicznych: w Szkole Podstawowej im Jadwigi Śląskiej w Sokołowcu oraz w Gimnazjum w Świerzawie. Przeszłam wiele szkoleń i uczestniczyłam w wielu warsztatach metodycznych i psychologicznych dotyczących nauczania języka obcego.Jestem Nauczycielem Dyplomowanym, Egzaminatorem Maturalnym oraz Tłumaczem. Uczę z pasją. W wolnych chwilach czytam, pływam, gram w siatkówke i odpoczywam nad polskimi jeziorami.

basia2mgr Barbara Droń Ukończyłam Filologię Angielską w Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej w Jeleniej Górze. Do zgłębiania tajników języka angielskiego zachęcił mnie trzyletni pobyt w Londynie. Jednak rozpoczynając studia filologiczne jeszcze nie wiedziałam, że chcę zostać nauczycielem. W trakcie studiów, odbywania praktyk odkryłam, że praca z ludźmi daje mi mnóstwo satysfakcji. Pracuję z różnymi grupami wiekowymi i staram się wciąż udoskonalać swój warsztat nauczycielski. Moją największą pasją są podróże. Podróżując po świecie wciąż uświadamiam sobie jak istotna jest znajomość języków obcych (dlatego też dodatkowo uczę się języka hiszpańskiego- co wciąż przypomina mi jak wielkim trudem jest nauka języka :). Na swoich zajęciach staram się udowodnić, że nauka języka to coś więcej niż wkuwanie słówek i zasad gramatycznych. Wierzę, że język angielski to współczesna lingua franca, której znajomość otwiera drzwi do najróżniejszych zakątków świata, pozwala na zrozumienie kultury i ludności w niej żyjącej.

DSC 0265mgr Natalia Murdza Absolwentka  Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych we Wrocławiu, Magister Pedagogiki. Ukończyłam Psychologię Społeczną w Oświacie i Socjoterapię na Dolnośląskiej Szkole Wyższej oraz Studia Podyplomowe Przekładu w Instytucie Fililogii Angielskiej.  Biorę aktywny udział w warsztatach metodycznych i szkoleniach dla nauczycieli języka angielskiego. Znam język francuski i niemiecki na poziomie B1.Od 2001 r. pracuję w Gimnazjum w Świerzawie i Szkole Podstawowej.Praca nauczyciela daje mi sporo radości i  poczucie satysfakcji. Uwielbiam również czytać, pływać i poznawać świat.

 kasia fortwengelmgr Katarzyna Fortwengel Swoje zdolności pedagogiczne rozwinęłam podczas studiów w Kolegium Nauczycielskim Języków Obcych w Legnicy oraz na Uniwersytecie Wrocławskim studiując Filologię Germańską. W Kolegium zdobyłam cenną wiedzę w zakresie metod wczesnoszkolnego nauczania, wychowania oraz psychologii. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako nauczyciel języka niemieckiego w Gimnazjum i w Szkole Podstawowej w Rokitnicy. Prowadzę kursy językowe dla dzieci i dorosłych. Język i kulturę niemiecką poznałam bardzo dobrze przebywając w Niemczech przez wiele lat .Jestem właścicielką firmy turystycznej Kakadu ( Kakadu.mobi ), która głównie nastawiona jest na obsługę turystyki przyjazdowej ze szczególnym uwzględnieniem krajów niemieckojęzycznych.

ania 5mgr Anna Kopacz Jestem lektorem języka angielskiego w Szkole Języków Obcych, Studio Językowe GO! oraz nauczycielem mianowanym z wychowania wczesnoszkolnego w Szkole Podstawowej im Jadwigi Śląskiej w Sokołowcu. Posiadam kwalifikacje do nauczania języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Ukończyłam Studia Podyplomowe: „Język angielski w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej”.Brałam udział w konferencjach dotyczących języka obcego w edukacji wczesnoszkolnej:„Przygotowanie do nauki języka angielskiego w edukacji wczesnoszkolnej”, „Motywacja w nauczaniu języka angielskiego”, „Zabawy ruchowe w przygotowaniu do nauki języka angielskiego”, „Wykorzystanie wierszyków i piosenek w nauce języka angielskiego”, „Praca z ilustracją i książką- Angielski dla starszaków”. Ponadto ukończyłam studia polonistyczne w Legnicy, studia podyplomowe z zarządzania oświatą, informatyki oraz przyrody. Uczę języka angielskiego z pasja i wielkim zaangażowaniem.

390310 321123161236588 1275341838 nmgr Emilia Kepesz Jestem lektorem z języka rosyjskiego i angielskiego w Szkole Języków Obcych, Studio Językowe Go! Ukończyłam Filologię Rosyjską na Uniwersytecie Śląskim i Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Wałbrzychu.Ponadto jestem Nauczycielem Dyplomowanym oraz Egzaminatorem Maturalnym z języka angielskiego.W wolnych chwilach zajmuję sie fotografią.

mgr Magdalena Sztyler (zdjęcie i informacja wkrótce)

mgr Filip Kostek (zdjęcie i informacja wkrótce)

mgr Marta Pieterek (zdjęcie i informacja wkrótce)

LOGO GO small

Logowanie

Licznik odwiedzin

Dzisiaj0
Wczoraj8
Wizyt w tygodniu0
Wizyt w miesiącu224
Łącznie wizyt21901

STUDIO JĘZYKOWE GO!
ul. Basztowa 12

59-500 Złotoryja


Copyright © 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.