Get Adobe Flash player
Dzisiaj jest: 23 Wrzesień 2019    |    Imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław

logo zmniejszone Copy

 

Szkoła Języków Obcych w Złotoryi, Studio Językowe GO! prowadzi działalność związaną z nauczaniem języków obcych na każdym poziomie zaawansowania. Prowadzimy kursy z języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, hiszpańskiego i serbsko-chorwackiego.

Nasze metody nauczania

Łącząc wieloletnie  doświadczenie z dążeniem do bycia szkołą nowoczesną stawiamy przede wszystkim na jakość nauczania korzystając z najnowszych trendów w dziedzinie nauczania języków obcych. Opracowaliśmy własne metody nauczania języka: Kenny in my World oraz Learn and GO!,które zakładaja, że rozwijanie umiejętności komunikacji w naturalnych sytuacjach, jest podstawowym celem nauki języka. Komunikacja jest skuteczna wtedy, gdy nasz przekaz jest odbierany prawidłowo przez inne osoby.

W naszej szkole kursant posługuje się językiem obcym od pierwszej lekcji, wykonując ćwiczenia zbliżone do zadań jakie stawia przed nim życie. Poznaje nie tylko język, ale również zasady porozumiewania się z  przedstawicielami innych narodowości i kultur.

Nauka języka nie polega na opanowywaniu gramatyki i słówek. Nauka języka polega na opanowaniu i doskonaleniu umiejętności komunikowania się z innymi ludźmi.

Do programu zajęć włączone są takie zagadnienia jak:

  • zasady komunikacji w zależności od wieku, płci i statusu rozmówcy,
  • rytuały porozumiewania się, rejestry i style językowe, zwroty grzecznościowe.

Stosujemy system powtórek i dokładnie monitorujemy postępy w nauce, nie wywołując przy tym presji czy nieprzyjemnego stresu. Do każdego z kursantów podchodzimy indywidualnie i ze świadomością różnic w zakresie predyspozycji językowych i motywacji.

 DOŚWIADCZENIE, PRAKTYKA, SUKCES

Ponadto posiadamy miejsca do nauki najmłodszych. Wychodzimy z założenia że lata wczesnoszkolne to okres najlepszy do rozwijania zdolności językowych dziecka. Małe dzieci uczą się nowych słów w niesłychanie szybkim tempie, niemalże automatycznie przyswajają struktury gramatyczne i w naturalny sposób stosują nowo poznane słowa i zasady w nowych sytuacjach.

Instynkt nauki komunikacji jest tak silny, że w tym okresie dziecko może uczyć się zupełnie niezależnie kilku języków naraz. Mózg rozdziela materiał językowy i doskonali  języki równolegle. Przyswajanie podstaw języka w tym wieku umożliwia dziecku jego poznanie w sposób pełniejszy i bardziej naturalny niż na jakimkolwiek innym etapie życia.

Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze i są prowadzone  przez wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycielską. Wszyscy Lektorzy  posiadają odpowiednie kwalifikacje do nauczania języków obcych, przygotowanie pedagogiczne i metodyczne. Stale doskonalą swoje wiadomości i umiejętności.

Więcej o naszych lektorach można przeczytać w zakładce "LEKTORZY".

 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ STUDIO JĘZYKOWE GO?

 SAM SIE PRZEKONAJ:)

 READY, STUDY GO!

              

LOGO GO small

Logowanie

Licznik odwiedzin

Dzisiaj0
Wczoraj8
Wizyt w tygodniu0
Wizyt w miesiącu224
Łącznie wizyt21901

STUDIO JĘZYKOWE GO!
ul. Basztowa 12

59-500 Złotoryja


Copyright © 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.